Novinky

NÁŠ TÝM POTVRDÍ ÚČAST NA MEMORIÁLU PETRA SLANCE

03.04.2012 13:01
Memoriál Petra Slance se odehraje na Stochově
3.4.2012 - Sedmnáctý ročník tradičního jarního turnaje, hraného na počest jednomu ze zakladatelů futsalu na Kladensku jako Memoriál Petra Slance, přináší dvě zásadní změny. Tou první je změna místa konání turnaje, kdy byla pro tento ročník zvolena moderní sportovní hala na Stochově. Ta přináší díky větší hrací ploše lepší herní komfort účastníkům turnaje, kvalitní je zde i další zázemí - možnost občerstvení či dalšího sportovního vyžití.

Další zásadní změnou je změna hracího dne turnaje, kterým bude v letošním roce středa. Právě v tento den, na rozdíl od původního čtvrtka, je minimum fotbalových tréninků, což by mělo společně s novým místem konání napomoci k oživení turnaje. Hrát se tedy bude vždy ve středu, a to 16., 23. a 30.5. a 6., 13. a 20.6.2012, vždy od 18 hodin do cca 21.30 hodiny.

Pokud si tedy kdokoliv bude chtít prodloužit futsalovou sezónu, má příležitost účastí na této akci. Turnaj je otevřený, to znamená, že se do něho můžou přihlásit jak registrované celky, tak případně noví zájemci o účast ve futsalových soutěžích. Hrát se bude systémem základních skupin a následné finálové části, každý z účastníků má garantovány minimálně tři duely.

Základní podmínkou účasti v turnaji je zaslání startovného ve výši 900,- Kč na adresu OKF Kladno (Lidická 1653, 274 01 Slaný), a to do 20. dubna 2012. Systém soutěže pak bude určen dle počtu přihlášených celků, rozlosování bude všem účastníkům zasláno nejpozději do 5. května 2012. Podrobnější informace na tel.č. 774 777 477 či na internetových stránkách www.okfkladno.cz.

Prosíme hráče FT Nové Strašecí o vyjádření!

Chceme se do turnaje přihlásit!Souhlasíte?

Máte ve středu čas?

DOKOPNÁ aneb na pivko si čas vždycky najdem

29.03.2012 12:17

Ahoj hoši,doufám že všichni v sobutu 31.3 dorazíte na dokopnou(jestli se tomu tak dá říkat)

odpoledne pogrilujem v Žehrovicích(snad vyjde počasí) a večer někam na pivko ve Strašecí :-)

U pivečka a masíčka mužem probrat budoucnost naší společné volnočasové aktivitky a předseda klubu

Kjuba přednese poděkování hráčům a funkcionářům za odvedenou práci pro náš klub.

Poslední soutěžní kolo ve znamení vysokých teplot a střelecké impotence

28.03.2012 15:10

FT Nové Strašecí - SK Stehelčeves 1 : 4 (0 : 2)
Branky: Baumann - Kořínek T. 2, Kořínek M. 2.
Rozhodčí: Šauer, Smreček. 10 diváků.

Poslední kolo okresní soutěže Kladenského přeboru se pro náš tým hrálo už od 9:00. Do zápasu posledního hracího dne jsme nastoupili v celku slušné sestavě. Náš výkon tomu vůbec neodpovídal. Velkolepé sobotní večírky, které jsou v našem kolektivu na běžném pořádku, se opět promítly do výkonů některých jednotlivců. Zbytek týmu jednoznačně sestřelil přesun na letní čas (-:  Hráli jsme statický futsal plný nepřesností, soupeř vyčkával na naše chyby, které nekompromisně trestal. Pro nás to bylo nepříjemné probuzení.

FT Nové Strašecí - ET Slaný 5 : 2 (1 : 1)
Branky: Baumann 2, Horký, Jiras, Šebesta - Šubrt, Koded.
Rozhodčí: Pejša T., Šauer. ŽK: Horký - Koded, Hotový, Paur. ČK: Paur (ET Slaný). 30 diváků.

Po ranní kávě ve Stochovské hale jsme do druhého zápasu nastoupili s většími ambicemi. Soupeře jsme sledovali hrát zápas před námi a jevil se nám jako velmi nebezpečný. Do zápasu jsme vkročili tou správnou nohou a od začátku diktovali tempo hry. Odpor soupeře se povedl zlomit již brzy. V první půli se hráči Slaného pokoušeli rychlými brejky o vyrovnání, což se jim nakonec podařilo. Do druhé poloviny jsme vyrazili odhodlani dohrát zápas do vítězného konce, ale přesto jsme již brzy po hrubé chybě v obraně inkasovali. Obratem jsme při rozehrávce lišáckou akcí Kubi Jirase vyrovnali. Od této chvíle už byl zápas v naší režii a i přes dva neproměněné akumulované kopy jsme zápas dotáhli na hezké vítězství a mohli slavit nějaké ty bodíky.

FT Nové Strašecí - Rekrea Třtice 2 : 3 (1 : 3)
Branky: Šebesta, Horký - Trkal 2, Kováčik.
Rozhodčí: Šauer, Hovorka. ŽK: Pošta Mi. (Třtice). 70 diváků.

Přestávka mezi naším druhým a třetím zápasem byla propastných 120 minut, vzhledem k příznivému počasí vyrazil celý náš tým do Tuchlovic na zmrzlinu. V dresech a štrupničkách jsme působili jako zjevení. Poslední očekávaný zápas s našimi rivali Třticí začal pro nás dvěma inkasovanými góli. Další půlku i přes hrubou chybu a inkasvaného třetího gólu jsme začali hrát s větším odhodláním. Začali jsme tzv. tlačit na pilu a překvapená Třtice si s námi v určitých situacích nevěděla rady. Stáhli jsme náskok Třtice na 2:3 a bušili do nich do poslední vteřiny. S týmem, který velmi dobře známe a v jehož řadách působí celá řada spoluhráčů z velkého fotbalu jsme si chtěli především užít. Zápas se nesl v poklidném duchu a byl vidět pohledný futsal. Tomuto zápasu by rozhodně slušela remízka, ale bohužel se nám vyrovnat nepodařilo. I přes prohrané utkání to bylo příjemné zakončení sezóny.

Předposlední hrací den přinesl tři body

12.03.2012 23:16

Tak po delší době je zas  trošku o čem psát :)

FT Nové Strašecí - FK Stochov 2:3

Do utkání předposledního kola jsme již tradičně nevstoupili v nejlepší formě a opět se naplnilo naše prokletí laciných golů. Kolik my jich v letošním ročníku dostali (-: Po našem zmateném herním projevu se soupeř rychle ujal vedení 2:0. Pár vteřin před koncem první půle přišlo velké překvapení. Naše nová posila v kádru FT Mikuláš Vaněk vystřelil z uctihodné vzdálenosti jedovatou střelu, která se gólmanovi opřela o tyč přímo do brány.Tento fakt nás do druhého poločasu povzbudil. Sehráli jsme vyrovnanou druhou polovinu utkání a vytvořili řadu příležitostí. Soupeř přesto zvýšil svůj náskok dalším gólem.  V závěru zápasu se nám podařilo stav ještě snížit, ale na získání třech bodů to nestačilo.

FT Nové Strašecí - Arvato Stochov 4:3

V prvních minutách utkání se vývoj opakoval s tím rozdílem, že jsme inkasovali ještě více než v zápase před tím. Zápas od samého začátku byl v naší režii, přesto jsme po základních chybách v obraně a rychlých brejcích na naší branku nedokázali odolat. Hejdukovi v naší brance tekly nervy (-: Ke konci prvního poločasu jsme po ušmudlaných gólech prohrávali už 0:3. Naše posila Vaněk opět nekolik vteřin před koncem prvního poločasu dostal přihrávku před branku, kterou zvýšil stav. 1:3. Po několika šancích na branku soupeře byl pro nás první poločas ostudou. Do druhého poločasu jsme šli s vůlí s výsledkem něco udělat. V začátku druhého poločasu se podařilo snížit Kubou Jirasem na rozdíl jedné branky 2:3 Od této chvíle jsme měli zápas pod kontrolou a jen čekali na vštřelení branky. Šance měl i soupeř, ale vždy ztroskotal na pohotovém Tomašovi Hejdukovi v naší brance. Jeden z rozhodujících momentů přišel po faulu soupeře v pokutovém uzemí, penaltu proměnil Lukáš Ducár a rázem to bylo 3:3. Cítili jsme šanci soupeře dorazit a výsledek definitivně otočit. Po několika střelách a šancích se nakonec povedlo Raichovi dotlačit míč až do sítě. Symbolicky protrhl svojí střeleckou smůlu a zajistil tak našemu celku důležité tři body. Konečně jsme urvali body týmovým pojetím.

Další kolo body nepřineslo

12.03.2012 23:10

Tak tady se mi neche ani moc rozepisovat,na první zápas proti Slanému jsme hráli pouze ve třech + Duchy v bráně,prvních 10 minut jsme drželi výsledek ale pak už to byla jen otázka skore.Na druhé utkaní nas už bylo šest ale vyčerpání z prvního zápasu bylo značné,navíc sme hráli(někteří znás včetně mě)hrozně.

Union Slaný "B" - FT Nové Strašecí 8 : 0 (3 : 0)
Branky: Břížďala L. 3, Hovorka 2, Hemelík 2, Mlejnek.
Rozhodčí: Pejša T., Gryc. 50 diváků

PK Třebusice "B" - FT Nové Strašecí 3 : 1 (0 : 0)
Branky: Čížek, Kalina, Šulek - Duchoň.
Rozhodčí: Gryc, Šauer. 90 diváků.

Další kolo okresní soutěže přineslo pouze bod

12.02.2012 21:52

K oboum dnešním utkáním jsme nastoupili v okleštěné sestavě. Na lavičce byl pouze jeden hráč navíc.

FT Nové Strašecí - 1.FC Horní Bězděkov 5:5

Sedmé kolo okresní soutěže Kladno nepřineslo pro náš tým nic veselého. Pro nás v celku přísný čas výkopu v 9:00 se promítnul ještě před samotným začátkem zápasu. Jeden zapomene boty, zbytek ještě spí (-:  Ze strany organizátorů nutno podotknout pevné to nervy. Prvních pár minut hra ve třech v poli a poté bez střídání naznačila, že to nebude moc slavný výkon. Nedělní soupeř také neoplýval kreativní hrou, za to mu ale  do naší branky spadla každá střela, bodílko, co vystřelil. I přesto, že nám ještě jeden hráč dorazil v průběhu utkání, jsme se na získaný bod nečekaně zapotili. Pět minut před koncem utkání jsme prohrávali s tímto soupeřem už 5:2. V závěru jsme zabrali a dvěma rychlími goly v poslední minutě zápas dotáhli na remízu. Po takovém stavu musíme být s bodem spokojeni i přesto, že náš soupeř byl jednoznačně k poražení.

FT Nové Strašecí - Celtic Kladno B 1:5

Dalším soupeřem byl Celtic Kladno B, který patří k lepším týmům soutěže. V tomto utkání se projevila absence několika hráču, soupeř byl v plné sestavě a nám rychle docházeli síli. Jedinou věc, kterou nutno pozdvihnout je parádní Akce Honzy Mrázka, který po rozehrání míče po vstřeleném gólu do naší sítě,  obešel všechny hráče soupeře a vstřelil branku. Kdyby to někdo natáčel, neváhal bych to poslat na Novu do spotu borec na konec  :-)