Další kolo okresní soutěže přineslo pouze bod

12.02.2012 21:52

K oboum dnešním utkáním jsme nastoupili v okleštěné sestavě. Na lavičce byl pouze jeden hráč navíc.

FT Nové Strašecí - 1.FC Horní Bězděkov 5:5

Sedmé kolo okresní soutěže Kladno nepřineslo pro náš tým nic veselého. Pro nás v celku přísný čas výkopu v 9:00 se promítnul ještě před samotným začátkem zápasu. Jeden zapomene boty, zbytek ještě spí (-:  Ze strany organizátorů nutno podotknout pevné to nervy. Prvních pár minut hra ve třech v poli a poté bez střídání naznačila, že to nebude moc slavný výkon. Nedělní soupeř také neoplýval kreativní hrou, za to mu ale  do naší branky spadla každá střela, bodílko, co vystřelil. I přesto, že nám ještě jeden hráč dorazil v průběhu utkání, jsme se na získaný bod nečekaně zapotili. Pět minut před koncem utkání jsme prohrávali s tímto soupeřem už 5:2. V závěru jsme zabrali a dvěma rychlími goly v poslední minutě zápas dotáhli na remízu. Po takovém stavu musíme být s bodem spokojeni i přesto, že náš soupeř byl jednoznačně k poražení.

FT Nové Strašecí - Celtic Kladno B 1:5

Dalším soupeřem byl Celtic Kladno B, který patří k lepším týmům soutěže. V tomto utkání se projevila absence několika hráču, soupeř byl v plné sestavě a nám rychle docházeli síli. Jedinou věc, kterou nutno pozdvihnout je parádní Akce Honzy Mrázka, který po rozehrání míče po vstřeleném gólu do naší sítě,  obešel všechny hráče soupeře a vstřelil branku. Kdyby to někdo natáčel, neváhal bych to poslat na Novu do spotu borec na konec  :-)