Předposlední hrací den přinesl tři body

12.03.2012 23:16

Tak po delší době je zas  trošku o čem psát :)

FT Nové Strašecí - FK Stochov 2:3

Do utkání předposledního kola jsme již tradičně nevstoupili v nejlepší formě a opět se naplnilo naše prokletí laciných golů. Kolik my jich v letošním ročníku dostali (-: Po našem zmateném herním projevu se soupeř rychle ujal vedení 2:0. Pár vteřin před koncem první půle přišlo velké překvapení. Naše nová posila v kádru FT Mikuláš Vaněk vystřelil z uctihodné vzdálenosti jedovatou střelu, která se gólmanovi opřela o tyč přímo do brány.Tento fakt nás do druhého poločasu povzbudil. Sehráli jsme vyrovnanou druhou polovinu utkání a vytvořili řadu příležitostí. Soupeř přesto zvýšil svůj náskok dalším gólem.  V závěru zápasu se nám podařilo stav ještě snížit, ale na získání třech bodů to nestačilo.

FT Nové Strašecí - Arvato Stochov 4:3

V prvních minutách utkání se vývoj opakoval s tím rozdílem, že jsme inkasovali ještě více než v zápase před tím. Zápas od samého začátku byl v naší režii, přesto jsme po základních chybách v obraně a rychlých brejcích na naší branku nedokázali odolat. Hejdukovi v naší brance tekly nervy (-: Ke konci prvního poločasu jsme po ušmudlaných gólech prohrávali už 0:3. Naše posila Vaněk opět nekolik vteřin před koncem prvního poločasu dostal přihrávku před branku, kterou zvýšil stav. 1:3. Po několika šancích na branku soupeře byl pro nás první poločas ostudou. Do druhého poločasu jsme šli s vůlí s výsledkem něco udělat. V začátku druhého poločasu se podařilo snížit Kubou Jirasem na rozdíl jedné branky 2:3 Od této chvíle jsme měli zápas pod kontrolou a jen čekali na vštřelení branky. Šance měl i soupeř, ale vždy ztroskotal na pohotovém Tomašovi Hejdukovi v naší brance. Jeden z rozhodujících momentů přišel po faulu soupeře v pokutovém uzemí, penaltu proměnil Lukáš Ducár a rázem to bylo 3:3. Cítili jsme šanci soupeře dorazit a výsledek definitivně otočit. Po několika střelách a šancích se nakonec povedlo Raichovi dotlačit míč až do sítě. Symbolicky protrhl svojí střeleckou smůlu a zajistil tak našemu celku důležité tři body. Konečně jsme urvali body týmovým pojetím.