PK Třebusice „B“ – FT Nové Strašecí 1 : 3 (1 : 1)
Branky: Zatloukal – Jiras, Slavík, Elsnic.

FT Nové Strašecí – FC Foboz Slaný „C“ 7 : 1 (3 : 0)
Branky: Novotný 2, Raich 2, Bauman, Slavík, Jiras – Koten T.

FT Nové Strašecí – FK Jafra Slaný 1 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Šauer, Čapek. ŽK: Dragoun M. (Jafra). 20 diváků.

TJ Slabce – FT Nové Strašecí 3 : 1 (1 : 0)
Branky: Ballada, Gašper, Melichar – Jiras.
Rozhodčí: Navrátilová, Čikara. ŽK: Lupínek (N. Strašecí). 60 diváků.

Hned od začátku zápasu byl náš výkon dost zmatený, soupeř ze Slabec nastoupil koncetrovaný, nabitý posilami a právem převzal otěže zápasu do svých rukou. Hned v úvodu se po naší minele ujal vedení. Prvních deset minut jsme se vysloveně hledaly a jen díky Mikulášovi v brance se neměnilo skóre. Poté se hra přeci jen vyrovnala a přišly i naše šance. Supeř jich měl jednoznačně více, ale i naše byly golové. Technika nás zrovna neposlouchala, ale snažily jsme se soupeřem běhat, což se vyplatilo a vyrovnání bylo na světě. Zhruba 5 min. před koncem soupeř strhnul vedení na svojí stranu a po krátké chvíli ještě výsledek pojistil povedenou střelou z voleje..

Blevice 73 – FT Nové Strašecí 3 : 3 (1 : 1)
Branky: Bauer 2, Bednár – Lupínek 2, Slavík.
Rozhodčí: Čikara, Kalík. ŽK: Horsica ml., Tůma T. – Elsnic. 70 diváků.

Do zápasu jsem šli bez přestávky, předchozí zápas nás stál dost sil a tak už to z naší strany koncert opravdu nebyl. Chyběl nám klid a kloudná myšlenka. Remíza je asi spravedlivá protože soupeř měl také spousty šancí. Chvilkami jsme útočily ve třech a v zádu jsme nechali obří díru (to opravdu nebyli okénka) Sice jsme minutu před koncem vstřelily branku na 3:2 ale soupeř vyroval 5.vteřin před koncem.

FT Nové Strašecí - FC Meiller Slaný 3:2

Soupeř z nejkvalitnějších možných v naší soutěži, v úvodu utkání byl lepší a aktivnější. Po naší chybě v obraně šel Meiller do vedení 0:1

My jsme měli pomalejší start ale v průbehu času přišli i naše šance. Nutno vysoko vyzdvihnout výkon našeho brankáře Mikuláše Vaňka, který některými zákroky dováděl soupeře k šílenství. Občas tyč,  jindy bravurní zákrok, náš tým má výhodu, že má kromě skvěle pracující obrany i nejlepšího brankáře v soutěži. Ač je to přeškolený utočník, jeho mrštnost a postřeh jsou obdivuhodné. Po ojedinělejší akci se nám podařilo vyrovnat na 1:1 což soupeře přibrzdilo. Šancí měl Meiller jednoznačně víc než my, pravdou ale je, že vetší část z nich nebyla z bezprostřední blízkosti. Nedáš - dostaneš! Tohle pravidlo se dokonale potvrdilo a v druhé půli jsme po dvou akcích  šli do vedení 3:1 Soupeř ale zbraně nesložil a zahrál velice rychle a efektivně power play. Během krátké chvíle se mu podařilo snížit na rozdíl jedné branky 2:3 Do konce chybělo ještě několik minut a nutno říci, že to bylo velké drama. nevyhrál lepší tým ale ten který dokázal proměnit svoje brankové příležitosti. Tento duel byl jednoznačně náš nejtěžší v letošním ročníku.

FT Nové Strašecí - Union Slaný 2:0

Nad tímto soupeřem jsme už přeci jen měli převahu, hra se často kouskovala. Především proto, že se značně jiskřilo a často pískalo. Vedení 1:0 přišlo v prvním poločase a dodalo nám klid na sálovky. Emocí bylo v zápase tolik jako v leckterém nekonečném seriálu. Soupeř hrál tvrdě ale i my jsme někdy neudrželi nervy na uzdě. Celkově jsme rádi, že se v našem týmu nikdo nezranil ani nikdo nevyvolal pěstní souboj. Hrajeme to přece všichni na žizeň a pro radost :-) Šancí jsme v tomto duelu měli dost, častokrát u soupeře zazvonila branková konstrukce. V druhém poločase přišlo uklidnění v podobě vedení 2:0

Tento stav už nám dával klid a jistotu, soupeř to ještě několika nebezpečnými pokusy zkoušel ale v brance máme přece Mikuláše Vaňka :-)

FT Nové Strašecí - FC Krakovec 5:1

Poslední duel následoval bez přestávky, na nás i soupeři bylo znát, že hrajeme 3 duel v jednom hracím kole. Nad Krakovcem jsme měli trvalou převahu a nespočet  brankových příležitostí. Tempo utkání už bylo dost vlažné z obou stran, už jsme toho měli celkem plné kecky. Několik šancí měl i soupeř ale vzhledem k počtu našich šanci si myslíme, že to byla spravedlivá výhra. Krakovec hrál velmi sympaticky v duchu fair play a za to mu dáváme jednoznačně palec nahoru!

1. FC Horní Bezděkov – FT Nové Strašecí 1 : 6 (1 : 4)
Branky: Procházka L. – Mrázek L. 2, Jiras, Raich, Baumann, Elsnic.
Rozhodčí: Douda, Stádník. 10 diváků.

Ranní utkání nám příliš nesvědčí. Výkop v 9:00 byl pro nás doslova smrt, což se ukázalo hned v úvodu utkání. První akce domácích znamenala branku v naší síti, ještě jsme asi spali :-)  Utkání se pro nás rozjíždělo velice pomalu, nicméně po chvilce rozdýchání jsme jasně ukazovali, kdo bude na hřišti dominovat. Postupem jsme si vyvýjeli větší a větší tlak a soupeř zdatně zahuštoval prostor před vlastní brankou. Po pár ospalých minutách přicházela jedna krásná šance za druhou. Po zbytek zápasu jsme diktovali tempo hry a nastříleli soupeři pěkných šest branek.

Ceresit Hvězda Kladno – FT Nové Strašecí 1 : 2 (1 : 1)
Branky: Osvald – Mrázek L., Elsnic.
Rozhodčí: Douda, Stádník. ŽK: Lupínek, Mrázek L., Slavík, Elsnic (vš. N. Strašecí). 20 diváků.

V naší mezipauze jsme soupeře sledovali jak hraje s bojovným Krakovcem a bylo patrné, že to dnes i přes poslední příčku Ceresitu nebude jednoduchý zápas. Od úvodu utkání jsme nehráli to co nás zatím v letošním ročníku zdobilo, tedy jednoduchou kombinační hru až do sítě soupeře. Soupeř nás svědomitě bránil a zároveň podnikal nebezpečné akce. V úvodu utkání přišli dvě nešťastné zranění Slavíka a později L.Mrázek. I přes kvalitní výkon soupeře jsme byli individuálně lepší a vstřelili úvodní branku, soupeř přesto nepolevil a po pěkné akci vyrovnal. Po vyrovnání Kladenského nováčka jsme nemohli připustit ztrátu bodů. Situace nás nabudila a převzali jsme otěže utkání do svých rukou. Po hezké akci se nám povedlo stav utkání opět otočit  v náš prospěch. Po mnoha dalších akcích jsme si mohli výsledek pojistit, ale bohužel naše střely mířili do tyčí nebo vedle. Soupeř vycítil šanci na vyrovnání a tlačil se do zakončení, my si ale zkušeně závěr zápasu pohlídali.

poznámka: 3 branky vstřelil Honzán Mrázek v zápisu OKF Kladno ale byl uveden jako střelec Lukáš Mrázek

FT Nové Strašecí – R.S.C. Čechie Slaný “C” 4 : 1 (0 : 0)
Branky: Elsnic, Baumann, Raich, Mrázek J. – Kokeš.
Rozhodčí: Smreček, Laštovička. 20 diváků.

V prvním poločase se hrál hezký futsal, soupeře jsme tlačili, stříleli jako o život, ale žádný pokus se neujal. I přes už zmíněný nabitý kádr Čechie musel brankář hostů několikrát pěkně zachraňovat. Strašečtí borci se v první půli s koncovkou hodně trápili. V první půli se nepodařilo vstřelit žadnou branku. V druhém poločasu už se z obou stran hrál aktivnější a otevřenější futsal. První se trefil  náš debutant Jan Elsnic, který po hezké akci poprvé rozvlnil sít. Pojistku po chvilce přidal Baumann. Soupeř se také dostal k několika méně nebezpečným zakončením a snížil na 1:2. Strašecí přesto nepřestalo hrát a a chtělo z tohoto matche vydřít co nejvíc. I přes pěkný výkon borců ostřílené Čechie jsme byli jednoznačně lepším týmem a zasloužili si vítězství.

FT Nové Strašecí – European Transport Slaný 9 : 1 (5 : 1)
Branky: Lupínek 2, Mrázek J. 2, Baumann, Slavík, Novotný, Raich, Jiras – Hulín.
Rozhodčí: Smreček, Cílek. 20 diváků.

Do druhého utkání jsme vstoupili s jasnou taktikou soupeře utavit, jelikož neměl nikoho na střídání a nás bylo jako psů. Soupeř také nehrál špatně, ale bylo jasné, že postupem času s námi nebude schopný běhat. Nijak se netajíme tím, že jsme běhavé mužstvo:-) Skore postupně rostlo a zastavilo se až na stavu 9:1

FT Nové Strašecí – Meteor Stochov 3 : 0 (2 : 0)
Branky: Baumann 2, Slavík.
Rozhodčí: Cílek, Stádník. 40 diváků.

První zápas s nováčkem soutěže domácím Meteorem jsme začali ve velké pohodě a hned od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo bude na hřišti dominovat. Velké šance přišli hned v úvodu zápasu. V krásných šancích jsme bohužel nemohli střelit branku. Naším problémem byl nedostatek střel na samotnou branku, chtíč dovést míč jak se říká až " do kuchyně" se nám v konečné bilanci držení míče a střelených branek neukázal jako produktivní. Nakonec se v prvním poločasu uchytili dva pokusy. V druhém poločase jsme přidali ještě jednu branku a výsledek si už bez větších problémů uhlídali.

FT Nové Strašecí – FK Kačice 3 : 1 (1 : 0)
Branky: Jiras, Baumann, Slavík – Pošta Mich.
Rozhodčí: Hovorka, Cílek. ŽK: Lupínek (N. Strašecí). 30 diváků.

V příjemně nalazené pohodě jsme vstoupili do druhého utkaní v podobném stylu, avšak s tím, že naše střelecká impotence byla ještě větší. Na každý gól jsme se dost nadřeli. Šancí jsme si vypracovali spousty, ale chyběla lehkost v zakončení. V prvním poločase náš kapitán KJB při rozehrávce standartky a pěkném signálku, krásně našel pohotově nabíhajícího Boymena, který se samozřejmě v zakončení mezi nohy golmanovi nemílil.  S postupem času se osměloval i soupeř a po jedné akci vyrovnal. V pocitu zaslouženého a chtěného vítězství jsme nemohli ponechat nic náhodě. Inkasovaný gól nás nakopnul a v poslední fázi utkání jsme výrazně zabrali a výsledek spravedlivě přisoudili našemu týmu.

FC Arvato Stochov  –  FT Nové Strašecí   1 : 4 (1 : 2)
Branky: Fonod – Lupínek 2, Bauman, Slavík.
Rozhodčí: Laštovička, Hovorka. ŽK: Hořejší, Piskáček (oba Arvato). 20 diváků.

V tomto utkání bylo znát, že ještě nejsme dostatečně sehraní, i když jsme v utkání vedli o dvě branky, zbytečně jsme se tlačili dopředu a nepodrželi v klidu míč. Utkání se povedlo Kubovi Baumannovi a Mírovi Lupínkovi, i nové akvizice  se ukázali v dobré formě.

FK Stochov  -    FT Nové Strašecí    1 : 1 (1 : 0)
Branky: Janovský – Novotný.
Rozhodčí: Hovorka, Čikara. ŽK: Janovský – Jiras, Slavík, Bauman, Lupínek. 20 diváků

Do utkání jsme vlétli jako uragán, a akce hned po rozehrání, po ose Baumann - Jiras ,volala po golu, což se bohužel nestalo. Soupeř ze Stochova, nás sledoval v  předchozím utkání s Arvatem a nastoupil na nás takticky vyzbrojen. Taktika soupeře byla jasná, chodit si pro fauly, což se dařilo a postupně střádali faul k faulu.Následkem toho kopali na konci poločasu přímý kop za 4. faul.K míči se postavil Janovský a nedal jinak bezchybnému Vaňkovi šanci. Nutno podotknout, že v prvním poločase to nebylo z naší strany uplně ono. V druhém poločase se naše hral znatelně zlepšila a přišlo zasloužené vyrovnání.Nakonec jsme se o výsledek ještě strachovali, když Lupínek v poslední vteřině fauloval Janovského, jednalo se opět o 4. faul a následoval přímý kop. Naštěstí nás strážce svatyně Miky "dlouhej" Vaněk míč lapil.