2011/2012

FT Nové Strašecí - SK Stehelčeves 1 : 4 (0 : 2)
Branky: Baumann - Kořínek T. 2, Kořínek M. 2.
Rozhodčí: Šauer, Smreček. 10 diváků.

Poslední kolo okresní soutěže Kladenského přeboru se pro náš tým hrálo už od 9:00. Do zápasu posledního hracího dne jsme nastoupili v celku slušné sestavě. Náš výkon tomu vůbec neodpovídal. Velkolepé sobotní večírky, které jsou v našem kolektivu na běžném pořádku, se opět promítly do výkonů některých jednotlivců. Zbytek týmu jednoznačně sestřelil přesun na letní čas (-:  Hráli jsme statický futsal plný nepřesností, soupeř vyčkával na naše chyby, které nekompromisně trestal. Pro nás to bylo nepříjemné probuzení.

FT Nové Strašecí - ET Slaný 5 : 2 (1 : 1)
Branky: Baumann 2, Horký, Jiras, Šebesta - Šubrt, Koded.
Rozhodčí: Pejša T., Šauer. ŽK: Horký - Koded, Hotový, Paur. ČK: Paur (ET Slaný). 30 diváků.

Po ranní kávě ve Stochovské hale jsme do druhého zápasu nastoupili s většími ambicemi. Soupeře jsme sledovali hrát zápas před námi a jevil se nám jako velmi nebezpečný. Do zápasu jsme vkročili tou správnou nohou a od začátku diktovali tempo hry. Odpor soupeře se povedl zlomit již brzy. V první půli se hráči Slaného pokoušeli rychlými brejky o vyrovnání, což se jim nakonec podařilo. Do druhé poloviny jsme vyrazili odhodlani dohrát zápas do vítězného konce, ale přesto jsme již brzy po hrubé chybě v obraně inkasovali. Obratem jsme při rozehrávce lišáckou akcí Kubi Jirase vyrovnali. Od této chvíle už byl zápas v naší režii a i přes dva neproměněné akumulované kopy jsme zápas dotáhli na hezké vítězství a mohli slavit nějaké ty bodíky.

FT Nové Strašecí - Rekrea Třtice 2 : 3 (1 : 3)
Branky: Šebesta, Horký - Trkal 2, Kováčik.
Rozhodčí: Šauer, Hovorka. ŽK: Pošta Mi. (Třtice). 70 diváků.

Přestávka mezi naším druhým a třetím zápasem byla propastných 120 minut, vzhledem k příznivému počasí vyrazil celý náš tým do Tuchlovic na zmrzlinu. V dresech a štrupničkách jsme působili jako zjevení. Poslední očekávaný zápas s našimi rivali Třticí začal pro nás dvěma inkasovanými góli. Další půlku i přes hrubou chybu a inkasvaného třetího gólu jsme začali hrát s větším odhodláním. Začali jsme tzv. tlačit na pilu a překvapená Třtice si s námi v určitých situacích nevěděla rady. Stáhli jsme náskok Třtice na 2:3 a bušili do nich do poslední vteřiny. S týmem, který velmi dobře známe a v jehož řadách působí celá řada spoluhráčů z velkého fotbalu jsme si chtěli především užít. Zápas se nesl v poklidném duchu a byl vidět pohledný futsal. Tomuto zápasu by rozhodně slušela remízka, ale bohužel se nám vyrovnat nepodařilo. I přes prohrané utkání to bylo příjemné zakončení sezóny.

8.kolo

FT Nové Strašecí - FK Stochov 2:3

Branky: Vaněk, Slavík - Kedroň Mar. 2, Klučka.
Rozhodčí: Stádník, Říha. ŽK: Jiras, Ducár - Janovský. 100 diváků.

Do utkání předposledního kola jsme již tradičně nevstoupili v nejlepší formě a opět se naplnilo naše prokletí laciných golů. Kolik my jich v letošním ročníku dostali (-: Po našem zmateném herním projevu se soupeř rychle ujal vedení 2:0. Pár vteřin před koncem první půle přišlo velké překvapení. Naše nová posila v kádru FT Mikuláš Vaněk vystřelil z uctihodné vzdálenosti jedovatou střelu, která se gólmanovi opřela o tyč přímo do brány.Tento fakt nás do druhého poločasu povzbudil. Sehráli jsme vyrovnanou druhou polovinu utkání a vytvořili řadu příležitostí. Soupeř přesto zvýšil svůj náskok dalším gólem.  V závěru zápasu se nám podařilo stav ještě snížit, ale na získání třech bodů to nestačilo.

FT Nové Strašecí - Arvato Stochov 4:3

Branky: Vaněk, Jiras, Ducár, Raich - Kapr, Pocs, Kos.
Rozhodčí: Pavlík, Stádník. ŽK: Hořejší, Šulika (oba Arvato). 70 diváků.

V prvních minutách utkání se vývoj opakoval s tím rozdílem, že jsme inkasovali ještě více než v zápase před tím. Zápas od samého začátku byl v naší režii, přesto jsme po základních chybách v obraně a rychlých brejcích na naší branku nedokázali odolat. Hejdukovi v naší brance tekly nervy (-: Ke konci prvního poločasu jsme po ušmudlaných gólech prohrávali už 0:3. Naše posila Vaněk opět nekolik vteřin před koncem prvního poločasu dostal přihrávku před branku, kterou zvýšil stav. 1:3. Po několika šancích na branku soupeře byl pro nás první poločas ostudou. Do druhého poločasu jsme šli s vůlí s výsledkem něco udělat. V začátku druhého poločasu se podařilo snížit Kubou Jirasem na rozdíl jedné branky 2:3 Od této chvíle jsme měli zápas pod kontrolou a jen čekali na vštřelení branky. Šance měl i soupeř, ale vždy ztroskotal na pohotovém Tomašovi Hejdukovi v naší brance. Jeden z rozhodujících momentů přišel po faulu soupeře v pokutovém uzemí, penaltu proměnil Lukáš Ducár a rázem to bylo 3:3. Cítili jsme šanci soupeře dorazit a výsledek definitivně otočit. Po několika střelách a šancích se nakonec povedlo Raichovi dotlačit míč až do sítě. Symbolicky protrhl svojí střeleckou smůlu a zajistil tak našemu celku důležité tři body. Konečně jsme urvali body týmovým pojetím.

7.kolo

Union Slaný "B" - FT Nové Strašecí 8 : 0 (3 : 0)
Branky: Břížďala L. 3, Hovorka 2, Hemelík 2, Mlejnek.
Rozhodčí: Pejša T., Gryc. 50 diváků

PK Třebusice "B" - FT Nové Strašecí 3 : 1 (0 : 0)
Branky: Čížek, Kalina, Šulek - Duchoň.
Rozhodčí: Gryc, Šauer. 90 diváků

6.KOLO

FT Nové Strašecí - 1. FC Horní Bezděkov 5 : 5 (2 : 3)
Branky: Ducár 2, Slavík, Mrázek J., Jiras - Benkovský 2, Procházka 2, Kysel.
Rozhodčí: Šauer, Pavlík. ŽK: Ducár (N.Strašecí). 10 diváků
.

Sedmé kolo okresní soutěže Kladno nepřineslo pro náš tým nic veselého. Pro nás v celku přísný čas výkopu v 9:00 se promítnul ještě před samotným začátkem zápasu. Jeden zapomene boty, zbytek ještě spí (-:  Ze strany organizátorů nutno podotknout pevné to nervy. Prvních pár minut hra ve třech v poli a poté bez střídání naznačila, že to nebude moc slavný výkon. Nedělní soupeř také neoplýval kreativní hrou, za to mu ale  do naší branky spadla každá střela, bodílko, co vystřelil. I přesto, že nám ještě jeden hráč dorazil v průběhu utkání, jsme se na získaný bod nečekaně zapotili. Pět minut před koncem utkání jsme prohrávali s tímto soupeřem už 5:2. V závěru jsme zabrali a dvěma rychlími goly v poslední minutě zápas dotáhli na remízu. Po takovém stavu musíme být s bodem spokojeni i přesto, že náš soupeř byl jednoznačně k poražení.

FT Nové Strašecí - Celtic Kladno "B" 1 : 5 (1 : 3)
Branky: Mrázek J. - Červený 2, Srb 2, Malý P.
Rozhodčí: Kalík, Šauer. ŽK: Srb (Celtic "B"). 30 diváků.

Dalším soupeřem byl Celtic Kladno B, který patří k lepším týmům soutěže. V tomto utkání se projevila absence několika hráču, soupeř byl v plné sestavě a nám rychle docházeli síli. Jedinou věc, kterou nutno pozdvihnout je parádní Akce Honzy Mrázka, který po rozehrání míče po vstřeleném gólu do naší sítě,  obešel všechny hráče soupeře a vstřelil branku. Kdyby to někdo natáčel, neváhal bych to poslat na Novu do spotu borec na konec  :-)

5.kolo

FT Nové Strašecí - FC Stochov 2:1

Branky: Kuthan - Raich, Baumann.
Rozhodčí: Hovorka, Říha. 70 diváků.

V prvním utkání nás čekal celek Stochovského FC,v jehož řadách působí Strašečák Pavel Kuthan,soupeř nás překvapil defenzivní obranou hrou,betonování soupeře nám dělalo značné problémy,utočná hra a snaha odnest míč až do kuchyně se dlouho nedařila.Těsné vítezství o jednu branku ale bylo zasloužené,soupeř  sice nehýřil pohybem vynahrazoval to ale zkušeností i přesto hrál soupeř velice fair play což se nedalo říct o našem dalším soupeři.

FT Nové Strašecí - FK Kačice 3:3

Branky: Heller J., Vágner B., Staněk - Baumann 3.
Rozhodčí: Šauer, Hovorka. ŽK: Ahopshuk - Ducár. 90 diváků.

Soupeř z Kačice pro nás byl před dnešním utkáním velkou neznámou,dnes už mu náš tým nemuže přijít na jméno.Na rozhodčí si také většinou nestěžujeme ale v tomto případě už se jedná o opakovaný vtip který už není vtipem(stejný rozhodčí jako při utkaní s Atraps Kladno)Soupeře z Kačice jsme viděli hrát zápas před námi a už tam se pořádně jiskřilo,bylo  zde jasně vidět že soupeř si nechodí pro konflikt daleko.To co se pak dělo na hřišti nemělo s futsalem mnoho společného,soupeř se soustředoval na neustálé ataky našich hráčů za hranicí pravidel,výsledek nás mrzí protože jsme ještě minutu před koncem vedli 3:2,bohužel jsme se nechali soupeřem značně vyvést z míry jeho neférovou a  nelíbivou okopávanou.I náš  skoro nejklidnější hráč Paich se chtěl prát,to už je opravdu co říct :-)Další skvrnou je zranění našeho špílmachra Boye který po zákroku který ani rozhodčí nezapískal(!) avizuje zranění na 2 měsíce(snad trochu přehání doufáme)

4.kolo

okfkladno.cz: Famózní výkon předvedli futsalisté celku FT Nové Strašecí, kteří ve dvou duelech nastříleli rekordních třicet branek, zatímco inkasovali jedinou. Zisk šesti bodů je pak vynesl ze spodních pater tabulky na dvanáctou příčku

FT Nové Strašecí - Blevice 73 17:0

Branky: Mrázek L. 6, Mrázek J. 4, Šebesta R. 2, Slavík, Ducár, Raich, Jiras, Baumann.
Rozhodčí: Pavlík, Čikara. 100 diváků.

Po vánoční pauze nastopili borci Strašeckého FT  k utkání proti týmu Blevice 73 v roli jasného favorita.Nutno říci že se předpoklad plně naplnil,po DRTIVÉM VÍTĚZSTVÍ o sedmnáct branek(!) jsme si připsali na  náš skrommný bodový účet cenné 3 body,soupeř uplně odpadl a na první výprask v novém roce jistě dlouho nezapomene.Náš kanonýr Lukáš Mrázek s 6 přesnými zásahy rázem oživil naději na umístění mezi nejlepšími kanonýry celé  okresní soutěže.

FT Nové Strašecí - Rapid Paleček 13:1

Branky: Mrázek J. 3, Mrázek L. 3, Ducár 2, Baumann 2, Šebesta, Slavík, Jiras - Erba.
Rozhodčí: Říha, Kalík. ŽK: Machač (Páleček). 120 diváků.

Naším druhým soupeřem byl tým Rapidu Paleček okupující poslední příčku soutěže,i zde se dalo čekat naše jednoznačné vítězství,po exhibiční průběhu celého zápasu jsme soupeře deklasovali výsledkem 13:1,nutno podotknout že v obraně máme stále okénka,soupeř se na odpor nezmohl a musel spolknout hořkou pilulku zdrcující prohry.Celkově jsme tedy za toto soutěžní  kolo získali 6 bodů do tabulky pravdy a krásné víkendové skore 30:1(škoda toho inkasovaného golu,to ale spíš psychologicky :-)

3.kolo

Atraps Kladno - FT Nové Strašecí 3 : 1 (1 : 1)
Branky: Trousil D. 2, Trousil Z. - Mrázek L.
Rozhodčí: Šauer, Pavlík. ŽK: Trousil Z., Lupták, Toms, Kouba - Hejduk, Raich. 50 diváků.

Zápas proti vedoucímu celku soutěže jsme začali velice dobře a díky brance L.Mrázka vedli hned od začátku zápasu 1:0,první poločas byl celkem v naší řežii ale doplatili jsme opět na neproměnování velkých šancí,dalším naším velkým problémem je inkasování branky těsně před poločasem,i tentokrát se historie opakovala.Soupeř nepředvedl nikterak kreatívní hru,naopak se často uchyloval až k likvidačním,kriminálním faulům,bohužel rozhodčí utkání v žádném případě nezvládli a nám velice uškodili.Zápasu by slušela spíše remíza.

FC O.K. Kladno - FT Nové Strašecí 4 : 3 (1 : 2)
Branky: Santler 2, Podraný, Lollok - Jiras, Mrázek J., Slavík.
Rozhodčí: Šauer, Pavlík. ŽK: Mrázek J. (N. Strašecí). 80 diváků

Zápas s nejprofesionálnějším týmem soutěže jsme začali ve velkém stylu,po skvělém přečtení hry Kubou Jirasem jsme vedli 1:0 následovali další povedené kombinační protiútoky,po jedné z nich zvýšil Honza Mrázek na 2:0,bohužel se nám opět nepovedl závěr poločasu a zbytečně na jejím konci inkasovali.Druhý poločas jsme začali opět bojovným výkonem,ovšem opět nás zradila koncovka,soupeř chytil druhý dech a skore vyrovnal,rozhodujícím momentem byl náš 10 kop po 4 faulu soupeře,Lukáš Mrázek napálil z volného kopu spojnici a soupeř z následného protiútoku otočil stav na 3:2,zanedlouho po tom soupeř zvýšil na 4:2,nám se ješte podařilo snížit na 4:3,zápas mohl skončit remízou,10 vteřin před koncem jsme šli 3 na 1,brankář hostí však předvedl výborný zákrok kterým nás zbavil naděje na bod. report soupeře z utkání s naším týmem:https://www.fcokkladno.cz/?p=1109

2.kolo

FT Nové Strašecí - Čechie Slaný "C" 7 : 1 (3 : 0)
Branky: Mrázek L. 3, Mrázek J. 2, Slavík, Raich - Kuhn.
Rozhodčí: Říha, Pejša T. 120 diváků.

Celé utkání jsme měli převahu a jednoznačně ovládli hru,velký podíl na vítězství měli nový hráci,šuterské bratrské duo Mrázků,tímto je vítáme v našem oddíle :-)Co zapisné?:-)

FT Nové Strašecí - Foboz Slaný "C" 5 : 3 (1 : 2)
Branky: Mrázek L. 2, Baumann 2, Slavík - Kočí, Kratina, Čermák.
Rozhodčí: Smreček, Říha. ŽK: Jiras, Mrázek L. (oba N. Strašecí). 120 diváků.

Utkání se Slánským týmem bylo na ostří nože,soupeř hrál často za hranicí pravidel a jeho styl nám neseděl,přesto jsme dokázali

těsně zvítězit.

1.kolo

FC Krakovec - FT Nové Strašecí 6 : 1 (4 : 0)
Branky: Zeman 3, Rybák, Pavlík, Janoušek - Baumann.
Rozhodčí: Hovorka, Chadima. 60 diváků.

První zápas v nové sezoně,bylo nás pouze 5 hráčů včetně brankaře,nikdo na střídání.

Zapas jsme nezvladli,ač by nás Krakovec dnes neporazil "tenkrát" jim to stačilo a zaslouženě vyhráli,nic sme nepředvedli.

FC Velká Buková - FT Nové Strašecí 6 : 5 (2 : 3)
Branky: Daniš 3, Matějovský P. 2, Matějovský M. - Šebesta 2, Jiras, Slavík, Raich.
Rozhodčí: Hovorka, Chadima. 90 diváků
.

V druhém zápase jsme měli o poznání větší šanci uspět,zápas jsme začali velice dobře vedením 3:0,soupeř vypadal nalomený-hádal se ve vlastních řadách,

bohužel jsme po slibném začátku velice polevili a soupeř toho využil,ze zápasu jsme tak odcházeli značne zklamaní,štěstí nám ten den nepřálo -)