Smolný dvojzápas s favority soutěže

23.12.2011 10:44

Zápas proti vedoucímu celku soutěže jsme začali velice dobře a díky brance L.Mrázka vedli hned od začátku zápasu 1:0,první poločas byl celkem v naší řežii ale doplatili jsme opět na neproměnování velkých šancí,dalším naším velkým problémem je inkasování branky těsně před poločasem,i tentokrát se historie opakovala.Soupeř nepředvedl nikterak kreatívní hru,naopak se často uchyloval až k likvidačním,kriminálním faulům,bohužel rozhodčí utkání v žádném případě nezvládli a nám velice uškodili.Zápasu by slušela spíše remíza.

Atraps Kladno - FT Nové Strašecí 3 : 1 (1 : 1)
Branky: Trousil D. 2, Trousil Z. - Mrázek L.
Rozhodčí: Šauer, Pavlík. ŽK: Trousil Z., Lupták, Toms, Kouba - Hejduk, Raich. 50 diváků.

Zápas s nejprofesionálnějším týmem soutěže jsme začali ve velkém stylu,po skvělém přečtení hry Kubou Jirasem jsme vedli 1:0 následovali další povedené kombinační protiútoky,po jedné z nich zvýšil Honza Mrázek na 2:0,bohužel se nám opět nepovedl závěr poločasu a zbytečně na jejím konci inkasovali.Druhý poločas jsme začali opět bojovným výkonem,ovšem opět nás zradila koncovka,soupeř chytil druhý dech a skore vyrovnal,rozhodujícím momentem byl náš 10 kop po 4 faulu soupeře,Lukáš Mrázek napálil z volného kopu spojnici a soupeř z následného protiútoku otočil stav na 3:2,zanedlouho po tom soupeř zvýšil na 4:2,nám se ješte podařilo snížit na 4:3,zápas mohl skončit remízou,10 vteřin před koncem jsme šli 3 na 1,brankář hostí však předvedl výborný zákrok kterým nás zbavil naděje na bod.

FC O.K. Kladno - FT Nové Strašecí 4 : 3 (1 : 2)
Branky: Santler 2, Podraný, Lollok - Jiras, Mrázek J., Slavík.
Rozhodčí: Šauer, Pavlík. ŽK: Mrázek J. (N. Strašecí). 80 diváků.