Novinky

PÁTÉ KOLO: Ze tří utkání vezeme 4 body

26.01.2014 09:24

Stochov - Výsledky z pátého kola okresní soutěže Kladno. V tomto kole nás nejvíc postihla absence brankáře(zranění + hory)

SK Hotel Kladno – FT Nové Strašecí 2 : 2 (2 : 1

Branky: Kott M., Hejkal A. – Zázvorka, Mrázek J.

Rozhodčí: Hovorka, Pejša T. 10 diváků.

Utkání to bylo vyrovnané a bojovné, v brance se přestavil velezkušený Šebesta. Tento multifunkční defenzivní snajpr se nezapřel ani v brance kde neváhal a několikrát předvedl zákrok jak z říše fantazie. Dá se říct, že spravedlivá dělba bodů.

FC Arvato Stochov – FT Nové Strašecí 2 : 4 (0 : 2)
Branky: Kuthan, Fonod – Šebesta, Zázvorka, Jiras, Baumann.
Rozhodčí: Hovorka, Pejša T. 50 diváků.

Na další dvě utkání se do naší branky postavila zajímavá akvizice a to sice Lukáš Mrázek. Jeho zákroky byli netradiční, ale něco pochytal. V utkání jsme měli převahu a vítězství bylo zasloužené.

FT Nové Strašecí – Jiko Kralupy n.Vl. 2 : 4 (1 : 3)
Branky: Šebesta 2 – Lébr 2, Nádeník, Petřík.
Rozhodčí: Pejša T., Kalík. ŽK: Zázvorka, Baumann – Miler. ČK: Mrázek J. – Petřík, Janůrek. 60 diváků.

Dramatické, nervozní, nevrlé utkání s nepřijemným soupeřem, který má ve svém kádru velice šikovné futsalisty. Utkaní se už od začátku nevyvíjelo moc dobře. Atmosféra byla plná emocí a tak byla sada červených karet jen otázkou času.

ČTVRTÉ KOLO: Pod stromeček putovalo šest bodů

14.12.2013 14:01

Stochov - Ve čtvrtém kole okresní soutěže nás čekal boj o holý život. Po ztrátě bodu z minulého kola jsme měli nůž na krku a potřebovali bodovat. Soutěž je vyrovnaná a další škobrtnutí by nám přineslo nálepku družiny, která rozdává body jak laciná kurtyzána, neboli, že jsem dřeváci jak od Pepíka Hnátka. Nuž pusťme se do těch chvalozpěvů, když jsou body doma a kocour v troubě. Otevřeně přiznávám svojí nechuť psát reporty po nepodařených bojích. Dnes si odpustím i svůj úsporný, novinářsky investigativní psaný projev a pustím se do  ostrých soubojů s gramatikou a vydatným sportovně - společenským reportem. Pohodlně se usaďte a začněte hltat!

Sestava byla slušná: Vaněk - Šebesta, Ducár, Raich, Zázvorka - J.Mrázek, Baumann, Novotný, Jiras, Slavík.

Jelikož jsme si z minulého kola odnesli jen jeden bod, byla nám oprávněně přidělena plechová šatna pro největší dřeváky, příšte tedy zase očekáváme šatny se sprchou.

FT NS - Kovo Kladno 3:1

branky: 2x J.Mrázek, Šebesta

První duel měl výkop už v 9:35 což je pro nás brzo, už tradičně máme v dopoledních duelech ospalý vstup do zápasu. Od soupeře naštěstí nepřišla žádná facka (o fackách se dnes ještě dočtete). Do brány byl povolán ze Slabecké farmy Miky Vaněk, tento mrštný mladý býček neváhal a v průběhu zápasu předvedl několik koulervoucích robinzonád. Už od úvodu utkání bylo zřejmé, že Strašáci drží otěže utkání pevně v rukou. První branku vstřelil Honzán Mrázek, tento statný mladík zkušeně  povodil obranu hostů "a poslal je na párek" a došolíchal do prázdné. Honzán se mi tohle kolo líbil, dám mu hlas do ankety hráč kola (-: Report by měl být objektivní, je to prestižní anketa a každej hlas se počítá :-) Ondřej Zázvorka  na tribuně napočital bratru celé 2 diváky a to byli ještě na ZTP. Další branka v síti soupeře a v hale zaváněla naše převaha. Klasický prvek v naší dynamické hře je ukolébání. Opět jako vždy přišla nějaká ta chybička a bylo to 1:2. Dokonce přišel i chvilkoví strach o výsledek, protože se známe a víme čeho jsme schopní. Poté se prosadil legionář ze Mšece, ten jenž v poslední době sbírá jeden  turnajový vavřín za druhým - Radek Šebesta. Na futsálky nám tak přinesl klid. Mé střelecké prokletí se nepodařilo prolomit, zvolená taktika střílet včeličky bodla se neosvědčila a opět jsem vyšel jako střelecky impotentní.

FT NS - Atraps Kladno 3:0

branky: J.Mrázek, Zázvorka, Ducár

Před utkáním nás potěšila účast pana Duchoně, takže budeme mít konečně nějaké důstojné fotky. Děkujeme!

Tým soupeře disponuje minimálně dvěma brousky, výrazně promlouvají do zápasu ve chvíli když cítí, že je soupeř přehrává. Byli jsme lepší na balonu a zaslouženě vedli. Zápas by směřoval k poměrně pohodovým třem bodům, broušení se nám ale moc nelíbilo. Špačkoval se Zázvor, špačkoval se Honzán,  kapitán Kjuba také promlouval horentně. Vše však završilo napadení loktem do Lukáše Ducára, to ovšem soupeř nevěděl na koho narazil. Následoval granát, dvě červené a emoce mnoho. I přes progresivní výkon jsem opět nevstřelil branku, soupeřem jsem byl po zápase označen za urputného běžce :-)

Sportu zdar,

-LI.SL-

TŘETÍ KOLO: Jen bod a velké zklamání

12.12.2013 11:10

Stochov - V třetím kole byli našimi soupeři kvalitní celky ze špičky tabulky.

Sestava: Kolek - Zázvorka, Raich, Lupínek, Šebesta - Jiras, Jan Mrázek, Slavík, Baumann, Fabián

1. FK Kročehlavy – FT Nové Strašecí 2 : 2 (0 : 0)

Branky: Ferneza, Míčka – Baumann 2.
Rozhodčí: Laštovička, Navrátilová. 60 diváků.

První zápas s vedoucím celkem soutěže byl velice vyrovnaný. Jako nováček soutěže jsme dosud neporažené Kročehlavy zaskočili naší chutí do hry a dobrou kombinací. V prvním poločase byl stav nerozhodný bez branek. V druhém poločase jsme zatlačili soupeře a vypracovali si dvoubrankové vedení s pomyšlením na 3 body. Bohužel jsme nechali soupeře lacino snížit,  v závěru nám vstřelil branku v poslední možné minutě při hře bez brankaře. Velká škoda, ale utkání mělo kvalitu a všem zúčastněným se líbilo.

F.C.B. Švermov – FT Nové Strašecí 3 : 2 (3 : 0)

Branky: Čičmanec, Hochman, Doležal – Baumann, Lupínek.
Rozhodčí: Kalík, Pejša J. ŽK: Zázvorka, Mrázek (N. Strašecí). 30 diváků.

Tento zápas se do našich myslí nezapíše jako nejpovedenější. Do zápasu s dalším silným borcem soutěže jsme vstoupili ospale a během krátké chvíle jsme prohrávali o 3 branky. V tu chvíli to vypadalo na deku, ale v druhém poločase jsem zabrali a tlačili se za vyrovnáním. Prakticky jsme jen útočili a soupeř bránil. Dvě branky se podařilo vstřelit, bohužel na třetí vyrovnávací branku už jsme nedosáhli. Ztráta bodů mrzí, ale byla naší vinou.

Celkově tedy pro nás třetí kolo přineslo pouze jeden bod. Utkali jsme se s nejsilnějšími soupeři soutěže a to víc nás ztráta bodů mrzí. Po tomto jsme se přesunuli do nižších pozic tabulky.  Ve čtvrtém kole budeme chtít dokázat, že patříme minimálně do klidných vod tabulky.

DRUHÉ KOLO: Opět pouze za 3 body

16.11.2013 23:49

Stochov - Druhé kolo okresní souteže pro nás znamenalo opět zisk pouhých 3 bodů z 6 možných.

Sestava: Kolek - Ducár, Lupínek, Raich - Baumann, Jiras, Slavík, Novotný, Fabián

FT Nové Strašecí – FC Foboz Slaný „B“ 0 : 2 (0 : 1)

Branky: Přerost, Fedrhans.
Rozhodčí: Čapek,Šauer. 30 diváků.

Zápas s Fobozem se pro nás nevyvíjel hned od začátku dobře, hned v úvodu přišla upachtěná branka soupeře. Soupeř se pak zatáhl a celý zápas úporně bránil. Herně se nám zápas vůbec nepovedl a předvedený výkon byl dost rozpačitý. Velké množství neproměněných šancí nebo špatně zakončených. V poslední minutě jsme zkusily power play, která ovšem jen potvrdila naší marnost. Špatně rozehraná akce znamenala stav 0:2.

FT Nové Strašecí – Rekrea Třtice 3 : 0 (0 : 0)

Branky: Fabián 2, Novotný.
Rozhodčí: Hovorka, Čapek. 10 diváků.

Derby s Třticí bylo v naší režii a i přesto, že jsme se nemohly velice dlouho prosadit, jsme byli lepším týmem a připsaly jsme si zasložené tři body.

V dalším kole narazíme na vedocí celek soutěže - FK Kročehlavy a tým F.C.B Švermov jenž je také na pěkném třetím místě. Čekáme velice zajímavé zápasy, od těchto duelů se v našem dresu objeví i tradiční opory z řad hráčů velkého fotbalu.

PRVNÍ KOLO: "Až to položím, tak mi už nevolej"

02.11.2013 12:34

Stochov - První kolo okresní soutěže I.třídy Kladno nám připravilo dva velice silné soupeře. Hned na začátku nás překvapil blikanec Míry Lupínka, velkej srdcař, co nevynechal v minulém ročníku ani minutu měl asi těžkou noc a nechal své parťáky v obraně na holičkách :-) Když mu voláme kde, že jako je, jeho slova nás totálně dorazej " kde bych jako měl bejt, víš co, až to položim tak mi už nevolej" :-) No Mejro, stokorunová pokuta tě nemine. Sestava tudiž nebyla ideální protože v obraně nám srdcař Míra chyběl.

FC Meiller Slaný – FT Nové Strašecí  1 : 3 (1 : 3)

Branky: Blín – Novotný, Jiras, Baumann.
Rozhodčí: Hovorka, Stádník. ŽK: Blín (Meiller). 10 diváků.

Sestava: Kolek - Raich, Šebesta - Baumann, Jiras, Novotný, Slavík

Před utkáním byla celkem veselá nálada, přeci jen to z některých našich i soupeřových hráču nemálo zavánělo. První branku vstřelil z dálky Blín a naplnil tak motivaci soupeře proti rivalovi ze Strašecí. Přeci jen je to "strašečák".O vyrovnání se postaral po chvilce po pěkné akci s Jirasem Novotný. Do vedení nás posléze dostal Kuba Jiras. V brance Čolek podržel a Šéba držel pěkně balon na noze. Postupně, tak pro naše mužstvo střádal faulíky. Ke konci půle přišel 4. faul a k míči se postavil Baumann. Jeho exekuce neměla chybu a znamenalo to poločasové vedení 3:1. V druhém poločase se Meiller tlačil za brankou, ale my jsme se celkem logicky zatáhli. Soupeřovi šance přicházeli, ale nutno říct, že i na naší hře byla vidět hra dopředu. Výsledek jsem si už pohlídali a dokračeli k zasloženým třem bodům.

MCE Slaný „B“ – FT Nové Strašecí 4 : 0 (2 : 0)

Branky: Eichler 2, Kubala 2.
Rozhodčí: Hovorka, Stádník. ŽK: Kolek, Baumann, Novotný, Šebesta (vš. N. Strašecí). 30 diváků.

Sestava: Kolek - Raich, Šebesta - Baumann, Jiras, Novotný, Slavík, Fabián

Tenhle zápas byl jiná káva, MCE mělo v sestavě pár borců z A-týmu a bylo to hned znát. V této fázi se nejvíce projevila absence obránců Lupínka (chlastal a zklamal) a Elsnice(Stopka z minulého roku) Sportovně musíme uznat, že byl soupeř lepší a hrál fair play. Výsledek vypadá jednoznačně, jelikož jsme neproměnily i 100% šance. V odvetě tedy budeme mít soupeři co vracet :-) Ač se k rozhodčím zásadně nevyjadřujeme, nelze nezmínit tragický výkon rozhodčího Stádníka.

Za 14 dní tedy 16.11 narazíme na FOBOZ Slaný "B" a REKREU Třtice což bude velice pikantní souboj - derby v rámci týmů z Rakovnického okresu. Sportu zdar a futsalu zvláště!

Rozlosování ročníku 2013/2014

14.10.2013 09:46

Nové Strašecí - Rozlosování nového soutěžního ročníku je na světě. Naleznete ho v záložce "Rozlosování" V prním kole narazíme na velice nepříjemné týmy, Meiller Slaný a MCE Slaný "B" Na nový ročník se už moc těšíme!